OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Zwykła (25. 01. 2015 r.)

 

 

1.  Dziś zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2.  W poniedziałek (26.01.) zapraszamy na spotkanie kolędowe ministrantów i ich rodziców do sali na plebanii po Mszy św. wieczornej.

3. We wtorek o 17.00 spotkanie Klubu Inteligencji Katolickiej.

4. Także we wtorek po Mszy św. wieczornej o 18.45 zapraszamy do sali na plebanię wszystkich, którzy chcą głębszego wyjaśnienia Słowa Bożego na wykład, którego tematem będzie: „Chrzest Chrystusa wg Ewangelii św. Jana, jako mesjańskie wypełnienie przejścia Jozuego przez Jordan”. Wykład poprowadzi o. dr Marek Kreis, paulin, krośnianin od 17 lat pracujący w USA, wykładowca Wyższego Seminarium Duchownego w Buffalo, który studiował na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie, Biblicum w Rzymie i Uniwersytecie Papieskim w Krakowie.

5. W poniedziałek, wtorek, środa spotkania kandydatów do bierzmowania  o 17.30.

6. Oaza Dorosłych BETEL zaprasza na spotkanie „Szczęśliwi cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię”, które odbędzie się w najbliższy piątek (30 stycznia) u sióstr Klawerianek w Krośnie. Rozpoczęcie o godz. 18.00. Szczegóły na plakatach w gablocie.

7. W sobotę (31.01.) mieszkańcy Krosna zaproszeni są do wspólnego kolędowania wraz z Chórem „Echo” do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza na godz. 18.00. Szczegóły na plakatach.

8. Różaniec przed wieczorną Mszą św. w tym tygodniu poprowadzi Róża Różańcowa św. Faustyny.

9. W ostatnim tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską – kolędę. Dziękujemy parafianom za otwarte serca i domy, za możliwość wspólnej modlitwy, błogosławieństwa domowników i podejmowane tematy duszpasterskie, dzielenie się swoimi smutkami, ale też radościami.  Bóg zapłać za dobrą atmosferę i poczęstunek. I za ofiary składane na utrzymanie kościoła i księży.

10. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Wiesława Klimek, Jan Jaracz i Mieczysław Wojnowski.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

11. Z Bożym błogosławieństwem, pełni radości z przynależności do Chrystusa i Kościoła podejmujmy obowiązki pracy i nauki w nowym tygodniu. Szczęść Boże!

Dodatkowe informacje