INTENCJE MSZALNE

  • Drukuj


 

Intencje mszalne na 14 - 20 X 2019 r.

 

Poniedziałek, 14/10/2019

6.30  +Maria Majka (14. greg.)

7.00  +Halina Popiel (od Janiny i Kazimierza Niezgoda)

7.00 u sióstr: +Wiktoria Dąbrowska (od ucz. pog.)

18.00 1. +Bogdan Soliński (od koleżanek i kolegów ze studiów na AGH)

           2. +Ireneusz Deptuch ( 14. greg.)

           3. +Jan Stypuła (od Kręgu Domowego Kościoła z Polanki)

 

Wtorek, 15/10/2019

6.30   +Maria Majka (15. greg.)

7.00   +Zbigniew Ostafil (od ucz. pog.)

7.00 u sióstr: Za parafian

18.00   1. +Bogdan Soliński

(od kuzynki Aleksandry z całą rodziną Basistów oraz matki chrzestnej Ryszardy)

             2. +Ireneusz Deptuch (15. greg.)

             3. +Jan Stypuła (od Stanisławy, Romualda, Gabrieli oraz Agnieszki z rodzinami)

             4. +Stanisław Adamiak (od żony)

 

Środa, 16/10/2019

6.30   +Maria Majka (16. greg.)

7.00   +Mieczysław Dobrzański (od szwagra Józefa Kalisza z Twierdzy z rodziną)

7.00 u sióstr: +Zofia Dunaj (od ucz. pog.)

18.00   1. W int. nowennowych, a wśród nich:

* o Boże błogosławieństwo

i opiekę Matki Bożej dla Marii,

* +Maria, +Stanisław Inglot,

* +Krzysztof Józefczyk (2. r. śm.),

* +Tomasz Krupa (od rodziny Hejnarów),

* +Mateusz Bąk (od ucz. pog.),

* +Eugeniusz Rudnicki (od żony z rodziną)

            2. Ireneusz Deptuch (16 greg.)

            3. Stanisława /k/ Napieracz (od Krystyny Nawrockiej)

            4. Jadwiga  Futakiewicz

 

Czwartek, 17/10/2019

6.30    +Maria Majka (17. greg.)

7.00    1. +Bogdan Soliński

(od kuzynki Aleksandry z całą rodziną Basistów oraz matki chrzestnej Ryszardy)

            2. +Helena (2. r. śm.)

7.00 u sióstr: +Jan Jędrusiak (od ucz. pog.)

18.00   1. +Ireneusz Deptuch ( 17. greg.)

            2. +Jan Stypuła (od Agnieszki i Grzegorza Kudasik z rodziną)

             3. +Franciszek Zalibowski

            (od pracowników firmy Fabor)

             4. +Adam Skrzęta (22. r. śm.)

Piątek, 18/10/2019

6.30   +Maria Majka (18. greg.)

7.00   1. +Mieczysław Dobrzański

(od szwagra Władysława z rodziną)

           2. Dziękczynna za wszystkie lata życia

z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Szkaplerznej

dla Zygmunta z okazji 70. r. urodzin

7.00 u sióstr: +Adam Jędrusik (od ucz. pog.)

18.00  1. +Bogdan Soliński (od współpracowników z działu wiertniczego z Jasła i Sanoka)

            2. +Ireneusz Deptuch ( 18. greg.)

            3. +Jan Stypuła (od rodziny Lechowiczów)

 

Sobota, 19/10/2019

6.30    +Maria Majka (19. greg.)

7.00    1. +Halina Popiel (od sąsiadów z klatki I bloku nr 33 przy ul. Krakowskiej)

            2. +Zbigniew Ostafil (od ucz. pog.)

7.30 u sióstr: Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą

o zdrowie i Boże błogosławieństwo

dla Zuzanny z okazji 70. r. urodzin

18.00   1. +Ireneusz Deptuch ( 19. greg.)

            2. +Tadeusz Rygiel

 

 

Niedziela, 20/10/2019

XXIX niedziela zwykła

 

6.30   +Zofia, +Franciszek

7.30   +Stanisława /k/, +Kazimierz Rzepka

7.30 u sióstr: +Maria Majka (20. greg.)

9.00   +Krystyna Płoszczyca

10.30   +Ireneusz Deptuch ( 20. greg.)

12.00   1. +Edward Froń (11. r. śm.)

            2. +Helena, +Władysław Czekaj, +Henryka /k/,Krzysztof Molisek

 

15.30 +Jan Stypuła (od Róży Dzieciątka Jezus)

18.00 +Jerzy Przymusiński (od córki z rodziną)

 

Opracował: ks. Piotr Łysek