INTENCJE MSZALNE

 
 

 

Poniedziałek, 22/04/2019
Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy

6.30 +Irena Sobiecka (od współpracowników syna z firmy FABOR)

7.30 +Władysława /k/ , +Wojciech Szajna

9.00 w Emaus: +Danuta Pasterczyk

9.00 +Jerzy, +Józefa /k/, +Tadeusz

10.30 +Andrzej Szarek

12.00 +Adam Łasowski (od Teresy i Bogusława Januszów)

15.30 O zdrowie, potrzebne łaski Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Anny i Stanisława z rodziną

18.00 +Maria Kurek (21. greg.)

 

Wtorek, 23/04/2019
Wtorek w Oktawie Wielkanocy

6.30 +Maria Paczosa (od Marii Zajdel)

7.00 +Bogdan Soliński (od ucz. pog.)

7.00 u sióstr: W intencji ks. Wojciecha z okazji imienin

18.00 1. +Edward (4. r. śm.)

2. +Maria Kurek (22. greg.)

 

Środa, 24/04/2019
Środa w Oktawie Wielkanocy

6.30 +Maria Jabczyńska (od ucz. pog.)

7.00 +Bogdan Soliński (od ucz. pog.)

7.00 u sióstr: Za zmarłych dobroczyńców i zelatorów zgromadzenia i misji

18.00 1. W intencjach nowennowych, a w tych:

*Dziękczynna z okazji 16. r. ślubu Bogusławy i Piotra z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

*+Krzysztof Ludwa (od koleżanek i kolegów z Olszyn, rocznik 1964)

* +Aniela Owsiana

(od córki Alfredy z okazji 27. r. śm.)

2. +Piotr, +Julia, ++z rodziny

3. +Danuta Barut (od współpracowników córki Małgorzaty z huty Krosno Glass)

4. +Maria Kurek (23. greg.) /ks. E./

 

Czwartek, 25/04/2019
Czwartek w Oktawie Wielkanocy

6.30 +Maria Paczosa (od Bożeny Zajdel)

7.00 +Irena Sobiecka (od ucz. pog.)

7.00 u sióstr: Za żyjących dobroczyńców i zelatorów zgromadzenia i misji

18.00 1. +Zofia Futiakiewicz

(od chrześnicy Doroty z rodziną)

2. +Janina, +Jan

3. +Zbigniew Michorowski

(od Krystyny i Zdzisława Witkowiczów)

4. +Maria Kurek (24. greg.) /ks. E./

 

Piątek, 26/04/2019
Piątek w Oktawie Wielkanocy

6.30 +Józef Jaracz(38. r. śm.),

+Tomasz, +Anna Jaracz

7.00 +Maria Kurek (25. greg.)

7.00 u sióstr: O duchowy i doczesny rozwój zgromadzenia

18.00 1. +Wiesława /k/Raś

(od sąsiadów Mikulskich)

2. +Zbigniew Michorowski

(od sąsiadów z trzeciej klatki)

3. +Maria Longawa

4. +Adolf Borek (11. r. śm.),

+Janina Borek /ks. E./

 

Sobota, 27/04/2019
Sobota w Oktawie Wielkanocy

6.30 +Maria Paczosa

(od Wiesławy /k/ Kustroń z rodziną

7.00 1. +Bogdan Soliński (od ucz. pog.)

2. +Zdzisław Reczkowski(od ucz. pog.)

7.30 u sióstr: +Roman Hejnar (od zarządu i pracowników firmy SPECMED)

18.00 1. +Janina Mikoś (od rodziny z Domaradza)

2. +Maria Kurek (26. greg.) /ks. E./

 

Niedziela, 28/04/2019
Święto Bożego Miłosierdzia

6.30 +Wiesław Borek (30. r. śm.)

7.30 O zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla: Włodzimierza, Szymona, Mateusza, Anny, Klaudii, Aleksandry /k/, Jakuba oraz Tymoteusza

7.30 u sióstr: +Roman Hejnar (1. greg.)

9.00 +Tadeusz, +Julia, +Jan

10.30 +Adam Łasowski (od sąsiadów z klatki: Stanisławy /k/, Krystyny i Danuty Kasprzyk)

12.00 1. +Maria Kurek (27. greg.)

2. Za parafian /ks. E./

15.30 +Antonina, +Władysław, +Bronisława /k/, +Zachariasz, +Jan, +Katarzyna

18.00 +Antoni Kozubek (od koleżanek z pracy córki Haliny)

 

 

Dodatkowe informacje